Dremar - sklep drzewny, ul. Zegadłowicza 60, 71-370 Szczecin - Pilchowo

91 452 61 86, kom. 601 719 257 dremar7@wp.pl

Domki narzędziowe

domki narzędziowe i ogrodowe Dremar sklep drzewny Szczecin Pilchowo

Domki narzędziowe

Domki narzędziowe to ładny i funkcjonalny sposób zagospodarowania przestrzeni. Domki narzędziowe najczęściej służą do przechowywania sprzętu ogrodniczego, ale mogą mieć też mieć inne, praktyczne zastosowania. Solidna konstrukcja z drewna opiera się na technologii szkieletowej. Domek narzędziowy to miejsce do przechowywania narzędzi ogrodowych. Dzięki niemu zyskamy miejsce w domu. Domek narzędziowy można postawić na działce lub w przydomowym ogrodzie, gdzie oprócz swej funkcji praktycznej może być jednocześnie ozdobą Państwa ogrodu. Oferujemy praktyczne domki narzędziowe, które z pewnością zaspokoją Państwa potrzeby.

Domki narzędziowe są nieodzowne w każdym ogrodzie przydomowym. Z założenia służą one do przetrzymywania sprzętów i narzędzi do prac ogrodowych, niemniej sprawdzają się też jako drewutnie czy przechowalnie  mebli tarasowych lub roślin.

W naszej ofercie znajdują się małe domki, o maksymalnych wymiarach 2 x 2 metry, które mogą zostać przeznaczone np. na narzędzia albo do przechowywania rowerów. Ładne i zgrabne domki z dwuspadowym dachem, który zapewnia przytulną przestrzeń w środku solidna i wdzięczna konstrukcja.

 

Wszystkie sprzęty i narzędzia ogrodowe należy odpowiednio przechowywać, aby zbyt szybko nie uległy zużyciu. Jeśli nie mamy miejsca w piwnicy czy garażu, to idealnym miejscem będzie domek na narzędzia. Jego wielkość zależy przede wszystkim od tego, co chcemy w nim schować i ile mamy wolnego miejsca w ogrodzie. Pamiętajmy, że domek ogrodowy na narzędzia to inwestycja na lata, dlatego należy wziąć pod uwagę nie tylko nasze obecne potrzeby, ale również przyszłe. Przemyślmy, jaki sprzęt możemy dokupić w kolejnych latach. Być może domek na narzędzia posłuży również do przechowywania rowerów czy mebli ogrodowych. Najlepiej przyjąć założenie, że rzeczy będzie raczej przybywać niż ubywać. Domek na narzędzia to nie tylko praktyczny element wyposażenia ogrodu, ale również jego dekoracja. Przy zakupie ważne są zarówno cechy użyteczne, jak i wygląd produktu. Domek ogrodowy, to miejsce, gdzie bezpiecznie przechowamy nasze narzędzie i sprzęt, chroniąc je przed negatywnym oddziaływanie warunków pogodowych, czy kradzieżą.

Bondex              Sadolin             Altax