Dremar - sklep drzewny, ul. Zegadłowicza 60, 71-370 Szczecin - Pilchowo

91 452 61 86, kom. 601 719 257 dremar7@wp.pl

Huśtawki

Huśtawki Dremar sklep drzewny Szczecin Pilchowo

Huśtawki

Pamiętamy też o najmłodszych. Plac zabaw to wydzielone miejsce, często ogrodzone, przeznaczone do zabawy dla dzieci. To idealne miejsce do zabawy w ciepłe wiosenno – letnie dni.  Powinien on być miejscem bezpiecznym. Plac zabaw to przede wszystkim miejsce radości i odpoczynku dla naszych pociech. Zabawy na placu zabaw pozytywnie wpływają na rozwój ruchowy od najmłodszych lat.  Zachęcają do wysiłku fizycznego, który jest niezbędny dla rozwoju dzieci. Place zabaw pełnią funkcję rozrywkową, nastawioną na rozładowywanie dziecięcej energii pełnią oraz funkcję edukacyjną. Dzięki wspólnym zabawom rówieśników tworzą się więzi. Dzięki zabawie z innymi, dzieci uczą się odpowiedniego postępowania. Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice oraz domki dla dzieci to doskonałe rozwiązanie na działkę lub do ogrodu.

 Te elementy będą urozmaicać zabawę dzieciom oraz rozwijać wyobraźnię. Będą połączeniem zabawy na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej.

W swojej ofercie posiadamy huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice i domki dla dzieci, które spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Wyroby te oznaczone zostały symbolem TUV a to znaczy, że zostały one sprawdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV Rheinland, posiadają certyfikat FSC. Produkty zabezpieczone zostały impregnatem bezchromowym typu Wolmanit CX10.

Drewno jest bardzo praktycznym ale i wymagającym materiałem. Należy je odpowiednio zabezpieczyć aby zachować jego piękny wygląd i trwałość. Drewno chronione przez impregnaty i oleje zachowa swoje walory na długie lata. Drewno na zewnątrz chronimy przed wilgocią, promieniowaniem UV, drobnoustrojami, grzybami i owadami, nadając mu jednocześnie kolor i estetyczny wygląd. W swojej ofercie posiadamy impregnaty i oleje, lakierobejce, lakiery zewnętrzne renomowanych firm, takich jak Bondex, Sadolin, Altax, Drewnochron, Domalux oraz inne na zamówienie. Wszystkie wyroby drewniane, impregnowane ciśnieniowo, potrzebują dodatkowego zabezpieczenia w postaci dostępnych na rynku preparatów. Mogą to być impregnaty i oleje, lakiery, lakierobejce oraz lazury. Stosunkowo niewielki koszt tego typu preparatów z pewnością poprawi walory wizualne, ale także znacznie wydłuży żywotność poniższych produktów. Tak zabezpieczone elementy drewniane będą służyły naszym pociechom długie lata.

Bondex              Sadolin             Altax