Dremar - sklep drzewny, ul. Zegadłowicza 60, 71-370 Szczecin - Pilchowo

91 452 61 86, kom. 601 719 257 dremar7@wp.pl

Płoty sztachetowe i sztachety

płoty sztachetowe i sztachety Dremar sklep drzewny Szczecin Pilchowo

Płoty sztachetowe i sztachety

Płoty sztachetowe i sztachety pozwalają ogrodzić posesję, wyodrębnić mniejszy obszar lub ochronić jego część przed zwierzętami. Są najtańszą i najprostszą metodą grodzenia terenu. Głównie wykorzystywane są na ogródkach działkowych, przydomowych lub innych terenach rekreacyjnych. Oferujemy sztachety sosnowe i świerkowe o wymiarach 2 x 9 cm o długości do 180 cm, płoty sztachetowe oraz wbijane płotki ogrodowe.

Sztachety sosnowe i świerkowe

Zaletą sztachet sosnowych i świerkowych jest ich sprężystość i mała podatność na wypaczenia, przy zadowalającej wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Drewno sosnowe, tuż obok olchowego, jest najbardziej rozpowszechnionym materiałem, z którego produkuje się płoty sztachetowe i sztachety.

Wiele osób wykańczających dom zastanawia się, jakie wybrać ogrodzenie działki. Rynek oferuje wiele różnych wariantów, które mają i dobre i słabe strony. Nasza firma sprzedaje m.in.: płoty sztachetowe i sztachety z drewna iglastego. Ogrodzenie wykonane z takiego drewna jest odporne na warunki atmosferyczne, dlatego odpowiednio zabezpieczone np. impregnatem na pewno posłuży przez długie lata. Jest jednocześnie niedrogą alternatywą dla ogrodzeń stalowych, którym nie ustępuje wyglądem. Płoty sztachetowe i sztachety wykonane są z drewna suchego. Mamy więc pewność, że po montażu nie będą się wypaczać ani pękać. Konieczność wyboru optymalnego sposobu na ogrodzenie domu wywołuje często dylemat, bowiem na rynku istnieje wiele zróżnicowanych rozwiązań. Jednymi z takich, które polecamy, są ogrodzenia drewniane, powstające z sosnowych i świerkowych sztachet. To rozwiązania bardzo efektowne wizualnie, a do tego niezwykle wytrzymałe – dzięki odpowiedniemu montażowi i konserwacji są bowiem stabilne, odporne na negatywne czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Aby drewniane płoty sztachetowe i sztachety służyły nam przez długi czas, warto poddać je procesom impregnacji. Chroni ona powierzchnie sztachet zarówno przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak i poprawiając trwałość oraz estetykę rozwiązań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości preparaty, które zabezpieczą drewno przed korozją biologiczną, a tym samym uczynią ogrodzenie funkcjonalną wizytówką domu na wiele lat. Polecamy impregnaty i lakierobejce do różnych rodzajów drewna. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Bondex              Sadolin             Altax