Dremar - sklep drzewny, ul. Zegadłowicza 60, 71-370 Szczecin - Pilchowo

91 452 61 86, kom. 601 719 257 dremar7@wp.pl

Tralki, słupy, poręcze, stopnie

Tralki, słupy, poręcze, stopnie Dremar sklep drzewny Szczecin Pilchowo

Tralki, słupy, poręcze, stopnie

Schody to niezbędny i bardzo ważny element konstrukcyjny piętrowego domu bądź mieszkania. Istotne jest aby schody były wykonane solidnie i służyły nam również jako element dekoracyjny. Tralki, słupy i poręcze to elementy wykończenia schodów, które również posiadamy w sprzedaży. Oferujemy tralki, słupy, poręcze, stopnie: sosnowe, bukowe, dębowe lub jesionowe.

Jeśli chodzi o poręcze do wyboru mamy poręcze z pochwytem w kształcie Omega w kilku rozmiarach lub okrągłym. Tralki i słupy o różnym wzornictwie. Muszą zapewniać komfort i bezpieczeństwo. Schody drewniane nie są najtańszym rozwiązaniem ale najpopularniejszym. Tłumią hałas i mają właściwości antypoślizgowe. To klasyczne rozwiązanie, które nadaje wnętrzu ciepła. Klasyczne drewniane schody opierają się modom i są ponadczasowe. Mogą to być schody  ażurowe lub z podstopniami.

Klejone elementy schodów to wyroby naturalne i ekologiczne. Mają małą skłonność do wypaczania, zachowują swój kształt. Sprzedajemy elementy klejone sosnowe, bukowe, dębowe, jesionowe, które sprowadzamy na indywidualne zamówienie, po ustaleniu wymiaru. Klejonka, choć powstaje z tarcicy, jest wyrobem wobec niej komplementarnym. Klejonki są wyrobem całkowicie naturalnym, a więc ekologicznym. Ma przy tym wysokie walory użytkowe i estetyczne. Blaty klejone mają mniejszą skłonność do paczenia się, wyginania i pękania. Schody z klejonki nie trzeszczą pod stopami, a z upływem lat zachowają swój kształt. Klejonki przeznaczone są przede wszystkim do zastosowań domowych, wewnętrznych. Standardowo klejone są klejami oferującymi odporność spoiny klejowej na typowe użytkowanie, np. mycie podłóg, schodów, mebli.

Lakiery, lakierobejce, oleje, kleje.

Drewno jest bardzo praktycznym ale i wymagającym materiałem. Należy je odpowiednio zabezpieczyć aby zachować jego piękny wygląd i trwałość. Drewno chronione zachowa swoje walory na długie lata. Zabezpieczając drewno we wnętrzach podkreślamy jego naturalny wygląd, nadajemy kolor, chronimy je przed brudem, kurzem, wodą i ścieraniem. Do tego celu możemy użyć środków ochrony drewna sprawdzonych firm takich jak Hartzlack, Bondex, Vidaron, Altax.

Kleje montażowe, kleje do drewna, silikony, akryle, pianki montażowe firmy Soudal, kleje do drewna Rakoll, kity i szpachlówki Finakryl firmy Domos.

Bondex              Sadolin             HartzLack