Dremar - sklep drzewny, ul. Zegadłowicza 60, 71-370 Szczecin - Pilchowo

91 452 61 86, kom. 601 719 257 dremar7@wp.pl

Drzwi sosnowe wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi sosnowe wewnętrzne i zewnętrzne dremar sklep drzewny szczecin pilchowo

Drzwi sosnowe wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi sosnowe wewnętrzne i zewnętrzne

W swojej ofercie posiadamy drzwi sosnowe wewnętrzne i zewnętrzne. Producent posiada Certyfikat ISO 9001:2000, ISO 9001:2008, Aprobatę Techniczną ITB AT-15-6912/2006. Drzwi zewnętrzne produkowane są zgodnie z normą PN-EN 14351-1:2006.
Drzwi zewnętrzne, jak i drzwi wewnętrzne, produkowane są z klejonego trójwarstwowo drewna, dzięki temu odporne są na wypaczenie, mają większą stabilność i wytrzymałość niż elementy produkowane z litego drewna.

Drzwi wewnętrzne o grubości 40mm wyposażone są w ościeżnicę, uszczelkę, zawiasy regulowane oraz zamek. Sprzedajemy różne modele i rodzaje drzwi wewnętrznych typu: do oszklenia, pełne, łazienkowe, całe do oszklenia. W każdym typie drzwi wewnętrznych istnieje możliwość wykonania drzwi salonowych (podwójnych).

 

Drzwi zewnętrzne o grubości 53 mm posiadają próg aluminiowy z uszczelką, żłobek służący jako okapnik zapobiegający przedostawaniu się wody do wewnątrz. Podwójna uszczelka na obwodzie skrzydła i ościeżnicy zabezpiecza przed wiatrem i chłodem oraz tłumi hałas. Silikon zabezpiecza przed przedostawaniem się wody do środka ramiaków, pianka poliuretanowa wypełnia płyciny ocieplając drzwi i powodując ich lepsze wygłuszanie. Drzwi wzmacniane posiadają dwa zamki bolcowe i zawiasy regulowane w trzech poziomach. Do drzwi z szybą montowane jest szkło bezpieczne zespolone z refleksem lub na życzenie klienta witraż. Drzwi można wykonać w różnych wersjach np. jako podwójne lub z naświetlami .

Drzwi zewnętrzne o grubości 68 mm posiadają próg aluminiowy z uszczelką, żłobek służący jako okapnik zapobiegający przedostawaniu się wody do wewnątrz. Podwójna uszczelka na obwodzie skrzydła i ościeżnicy zabezpiecza przed wiatrem i chłodem oraz tłumi hałas. Silikon zabezpiecza przed przedostawaniem się wody do środka ramiaków, styropian wypełnia płyciny ocieplając drzwi i powodując ich lepsze wygłuszanie. Drzwi zewnętrzne posiadają zamek listwowy, zabezpieczenie antywyważeniowe i zawiasy regulowane w trzech poziomach. Do drzwi z szybą montowane jest szkło antywłamaniowe zespolone z lustrem weneckim lub na życzenie klienta witraż. Drzwi można wykonać w różnych wersjach np. jako podwójne lub z naświetlami.

Sprzedajemy drzwi surowe, niemalowane. Istnieje również możliwość zamówienia drzwi lakierowanych bezpośrednio u producenta. Drzwi lakierowane są farbami firmy SIGMA. Drzwi zewnętrzne sprzedajemy jedynie w wersji lakierowanej. Mamy możliwość zamontowania w drzwiach tulei wentylacyjnych, zamków magnetycznych, wkładek patentowych, wizjerów.

Bondex              Sadolin             HartzLack