Dremar - sklep drzewny, ul. Zegadłowicza 60, 71-370 Szczecin - Pilchowo

91 452 61 86, kom. 601 719 257 dremar7@wp.pl

Kratki drewniane

Kratki drewniane - Dremar sklep drzewny - Szczecin Pilchowo

Kratki drewniane

Kratki drewniane to ozdoba naszych ogrodów jak również ochrona naszej prywatności, są idealne do aranżacji ogrodów. Dyskretnie nas przysłaniają, tworzą miłą atmosferę i są oparciem dla wielu roślin pnących. Są dekoracją zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych ogrodów. Wyposażenie ogrodu w zabudowę z kratek w połączeniu z piękną roślinnością stworzą przyjazny klimat do odpoczynku na łonie natury. Posiadamy kratki proste lub z łukiem, w ramie lub bez ramy, w różnych wymiarach i gęstościach oraz grubościach i szerokościach ramy.

Kratki drewniane są rozwiązaniem szybkim w montażu, solidnym i estetycznym, stanowią naturalną i ekologiczną alternatywę dla ogrodzeń stalowych i murowanych. Chronią przed wiatrem i okiem sąsiada. Pasują do każdego ogrodu nadając mu niepowtarzalny i ciepły wygląd. Płoty i kratki drewniane w ogrodzie doskonale komponują się z innymi materiałami. Odpowiednio zabezpieczone płoty odwdzięczą nam się wieloletnią, bezproblemową eksploatacją. Aby sprawić aby nasz ogród prezentował się pięknie i elegancko warto wyposażyć go w efektownie wyglądające drewniane kratki ogrodowe. Pomogą one sprawić że nasz ogród stanie się przytulnym zakątkiem. Kratka, albo płotek nie tylko świetnie prezentują się wizualnie, ale dodatkowo są niezwykle praktyczne. Stanowią bowiem idealny stelaż dla roślin pnących. Wszakże dzięki ich zastosowaniu nasz ogród zyska na wyglądzie i zapewni nam dodatkową prywatność.

Kratki drewniane na taras nadają mu przyjemniejszego wyglądu i oczywiście pozwalają na duże możliwości aranżacyjne. Nasze kratki ogrodowe wykonuje się z wysokiej jakości gładko struganego drzewa iglastego. Gwarantujemy trwałość i solidność sprzedawanych przez nas produktów. W zależności od modelu mogą być one wykończone w różny sposób, o rożnej szerokości deseczek, listewek, oraz rozmiarach oczek. Kratka drewniana do ogrodu powinna być odpowiednio zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych – drewno powinno być impregnowane, na przykład polecanymi przez fachowców impregnatami: Altax impregnat dekoracyjny, Sadolin Classic Hybrydowy. Odpowiednio ustawiona na balkonie może ona stanowić kratownicę dla doniczkowych roślin pnących.

Bondex              Sadolin             Altax